Kreatywni? Na pewno. Odważni? Bez wątpienia. Solidni? Do końca. Nie wiemy czy to dużo, ale bez wątpienia wystarcza, żeby z miesiąca na miesiąc tworzyć tło dla pełniejszego życia naszych Klientów. Rozumiemy, że ogród to nie tylko widok z okna. To przede wszystkim przestrzeń. Zielona, kojąca, działająca na wszystkie zmysły zapachem kwiatów, śpiewem ptaków, wilgocią porannej rosy na trawie.

Działalność rozpoczęliśmy na emigracji. Irlandia Północna była przez kilka ładnych lat miejscem, gdzie poznawaliśmy zagraniczne trendy, uczyliśmy się zupełnie nowego podejścia do architektury krajobrazu. W każdym projekcie widać wpływ brytyjskich projektantów i ogrodników. Ich pasja i bogate doświadczenie inspirują nas za każdym razem.

Założycielka

Agnieszka Pawłowska

Architekt krajobrazu i planistka przestrzenna. Zamieniła życie zawodowe w Wielkiej Brytanii na mniej dżdżysty kraj rodzinny, zakładając Casa Verde w 2014. Projektuje, doradza, zarządza, dobiera materiały oraz poznaje cechy charakteru i gusta klientów. Zapytana o to, który ogród lubi najbardziej mówi, że swój. I to samo mówi inwestorom: to Państwa ogród i nikomu innemu nie musi się podobać, bo nikt inny nie będzie w nim żył.

Zapraszamy do współpracy!

Napisz do nas i podziel się swoją wizją, a my przedstawimy naszą ofertę

& Kontakt